top of page

Group

Public·8 members

Gezginler Sanandreas Ggmm Indir


Gezginler Sanandreas Ggmm Indir
GTA San Andreas oyununda araç modları yüklemek isteyenler için geliştirilmiş bir program olan GGMM (GTA Garage Mod Manager), tüm 3D GTA oyunları (GTA4 hariç) için kolay dağıtım için araç paketleri paketler ve yükler. Ayrıca farklı renk sürümleri, hasarlı, düşük detay ve ekstra modeller modlarıyla tamamen kontrol edilebilir 3D görünümde araçları da önizleyebilirsiniz. Pencere ayrıca tamamen yeniden boyutlandırılabilir. Modlar, bir araç modunun tüm önemli parçalarını içeren GGM dosyalarına paketlenir. Paketleme GTA3, Vice City ve San Andreas için mevcuttur. GGM dosyaları ayrıca görüntülenen bir readme dosyası da içerir. GGM dosyaları benzer ZIP karşılaştırılabilir bir sıkıştırma ile sıkıştırılır, böylece bir araç paketinde ihtiyacınız olan her şeyi içerirler ve başka bir şeye ihtiyaç duymazlar.


Download Zip: https://klempecninel.blogspot.com/?file=2w3AGZ


GGMM programını indirmek için gezginler sitesini kullanabilirsiniz. Gezginler, ücretsiz ve güvenli program indirme sitesidir. Gezginler sitesinde GGMM programının son sürümü olan 2.3C (FIX) sürümünü bulabilirsiniz. Bu sürümde 2007 yılında yayınlanan sürümdeki birkaç hatanın düzeltildiği belirtilmektedir. Gezginler sitesinde GGMM programının indirme bağlantısına tıkladığınızda, programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda, programın GTA San Andreas oyununun kurulu olduğu dizine yüklenmesi gerektiğini unutmayın. Programı başarıyla yükledikten sonra, araç modlarını yüklemeye başlayabilirsiniz.


GGMM programı ile araç modlarını yüklemek için öncelikle istediğiniz araç modunun GGM dosyasını indirmeniz gerekmektedir. GGM dosyalarını internetten bulabilir veya kendiniz oluşturabilirsiniz. GGM dosyasını indirdikten sonra, GGMM programını açın ve Install a car package seçeneğini seçin. Açılan pencerede Browse seçeneğine tıklayarak indirdiğiniz GGM dosyasını seçin. Ardından Install seçeneğine tıklayarak araç modunu oyuna yükleyin. Bu işlemi istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Ayrıca GGMM programında araçların 3D görünümlerini de görebilir ve renk, plaka, hasar gibi özellikleri değiştirebilirsiniz.


GGMM programı ile GTA San Andreas oyununu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Farklı araç modları ile oyunun atmosferini değiştirebilir, daha gerçekçi veya daha fantastik araçlara sahip olabilirsiniz. GGMM programının gezginler sitesinden indirmek için [buraya] tıklayabilirsiniz.


  • About

    Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

    Group Page: Groups_SingleGroup
    bottom of page